Pracovníci expedice pomůcek

27 000 – 28 000 Kč/měs.

Plný úvazek

Popis

z: 14.11.2022 Místo vhodné i pro OZZ.
MULTIP Moravia - česká firma vyrábí školní a kancelářský nábytek a dodává kompletní vybavení škol (učební pomůcky, tabule aj.).

Náplň práce:

- vedení skladu pomůcek, přejímka zboží a kontrola dokumentů, balení a expedice, komunikace s dopravcem, sledování dodacích termínů, administrativa spojená se skladem

Požadavky

- organizovanost, manuální zručnost, pracovitost a pečlivost, VZV není podmínkou
Zaměstnanecké výhody:
- 25 dnů dovolené, pouze ranní směna, smlouva na hlavní pracovní poměr, odměny, příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt:

Iva Fišerová, životopis zaslat na e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Informace o pozici

Plat:

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Administrativní pracovník

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Aktualizováno: 18. listopad 2022

Zadavatel: Zaměstnavatel