Plánovači logistiky

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)
nebo volat v pracovní dny od 8:00 do 16:00hod. na tel. č.:(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)a domluvit pohovor.

Náplň práce:

Vytváření logistických konceptů zahrnujících zejména:
o Vytváření layoutu z pohledu logistiky
o Optimalizace materiálových toků
o Zajišťování logistického vybavení
o Definice a optimalizace obalů pro dodavatele a zákazníky
o Nastavování a optimalizace plánů transportů
o Kalkulace transportních nákladů
o Definice skladové kapacity
o Logistická FMEA
o Spolupráce na value stream analýzách

Požadujeme:

o SŠ/VŠ vzdělání
o Praxe z oddělení logistiky ve výrobní společnosti
o Znalost anglického nebo německého jazyka (denní mluvená komunikace)
o Znalost MS Office
o Znalost SAP výhodou
o Ochotu cestovat (služební cesty do zahraničí - především Německo)

Nabízíme

- 25 dní dovolené, motivační plat (13. a 14. plat), dotované stravování, čisté pracovní prostředí, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

Plat: 40 – 55 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Šárka Mašková