PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

25 000 – 27 000 Kč/měs.

Plný úvazek

Popis

V programu "Učí (se) celá rodina" pomáháme ohroženým dětem překonávat problémy se školou a tak usilujeme o to, aby děti z chudých rodin měly lepší životní šanci na uplatnění ve společnosti. Přejeme si, aby každé dítě mělo rovný přístup ke vzdělání, a to bez ohledu na svůj sociální původ.
Co dělá pedagogický pracovník v našem programu pro ohrožené rodiny?
dojíždí do domácností ohrožených rodin zapojených do programu a pomáhá jim zvládat

požadavky

školy, asistuje dětem při domácí přípravě do školy, plnění domácích úkolů a zvládání školního učiva, velmi úzce spolupracuje s pracovníky škol a pracovníky oddělení sociálně právní ochrany dětí.

Nabízíme:

zkušený tým příjemných kolegů, kteří vám rádi pomohou při zaučování, práci na plný nebo částečný úvazek, při kterém můžete sladit svůj volný čas i péči o rodinu, pracovní čas si můžete plánovat sami s ohledem na vaše potřeby a možnosti, dostanete mobilní telefon a notebook, možnost vzdělávat se na různých kurzech a školeních, poskytneme vám až 40 hodin studijního volna.

Požadujeme:

SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání splňující podmínky pro výkon profese pedagogický pracovník dle Zákona č. 359/1999Sb., o sociálně právní ochraně dětí (sociální pedagog, speciální pedagog, vychovatel, učitel, pedagog volného času atd.) - pokud jej nemáte ukončené, i tak se ozvěte, stačí nám alespoň započaté studium,

vyžadujeme

potvrzení o trestní bezúhonnosti, hledáme hlavně člověka loajálního a empatického, který bude rád pomáhat cílové skupině ohrožených rodin. Budete cestovat po Hradecku, potřebujeme tedy někoho ochotného cestovat (a to především hromadnou dopravou), hledáme někoho zodpovědného a samostatného, kdo si s plánováním pracovního rozvrhu poradí, ale také rád pracuje v týmu.
Napište nám pár vět o sobě a zašlete strukturovaný životopis do 31. 1. 2023 na e-mail: ***
Je nutné, aby součástí životopisu byl souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Bez tohoto souhlasu nebude brán na životopis zřetel a bude vymazán.
Těšíme se na vás!

Informace o pozici

Plat: 

25 000 – 27 000 Kč/měs.

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: IS/IT Analýzy a projektové řízení, IS/IT Vývoj aplikací a systémů, Školství a vzdělávání, Projektový manažer, Speciální pedagog

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Aktualizováno: 28. leden 2023

Zadavatel: Zaměstnavatel