Ostraha prodejny Lidl (OZP)

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.; nepravidelný 30 hod. pracovní fond dle požadavků manažera; Nástup možný IHNED. Možnost prodloužení pracovního poměru a možnost výkonu práce i na DPP.

Náplň práce:

Kamerový monitoring a pochůzky po prodejně, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Požadujeme

Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ***;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 17,00hod.) na čísle***- paní Jana Pchálková
Poznámka:
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště,

kontakt

ní osoba se nachází na jiné adrese zaměstnavatele.

Informace o pozici

Plat: od 107 Kč/hod.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jana Pchálková