OSTRAHA PRODEJNY LIDL - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

od 18 500 Kč/měs.

Popis

Náplň práce:

Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme:

Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného. Nástup možný IHNED. Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné. Prosíme NECHODIT na pracoviště,

kontakt

ní osoba se tam nenachází.

Prvotní kontakt

je nutný telefonicky Po-Pá 9:00 - 16:00 hod., tel.***Lenka Hanušová, nebo na e-mail: *** Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Kontakt:

telefonicky či e-mailem.

Informace o pozici

Plat: od 18 500 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Lenka Hanušová