OSTRAHA PRODEJNY ALBERT MORAVSKÉ BUDĚJOVICE

Popis

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou

Náplň práce:

Kamerový monitoring a pochůzky po prodejně, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, možnost čerpat zálohu na mzdu. Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby s OZZ a OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště,

kontakt

ní osoba se tam nenachází.

Kontakt

tel.***, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: od 110 Kč/hod.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jana Pchálková