Ostatní pracovníci na zpracování plechu *

od 21 480 Kč/měs.

Plný úvazek

Popis

OSTATNÍ PRACOVNÍCI NA ZPRACOVÁNÍ PLECHU *

Požadujeme:

základní vzdělání nebo výuční list, znalost obsluhy obráběcích strojů - výhodou nikoli podmínkou, manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu.

Náplň práce:

obsluha strojů pro dělení a tvarování plechu, výroba prvků z plechu, kontrola hotových výrobků a jejich expedice

Nabízíme:

práci v dynamické a silné společnosti, rozšíření kolektivu profesionálů, vlastní certifikovaný systém zaškolení pracovníků, zajištěné ubytování, stravenkový paušál, zdravotní volno, penzijní připojištění, odměny k životnímu jubileu, firemní akce, příjemný pracovní kolektiv aj.

První kontakt:

telefonicky v pracovní dny v době 8:00 - 14:00 h. na čísle:(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)nebo e-mailem na: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)
Ov.e.: 16.11.2022

Informace o pozici

Plat:

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: Výroba, průmysl a provoz, Řemeslné a manuální práce, Klempíř

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Aktualizováno: 6. prosinec 2022

Zadavatel: Zaměstnavatel