Osobní bankéř/ ka - Pelhřimov

Popis

Na co se u nás můžete těšit?
Adaptační bonus pro nováčky po dobu prvních 6 měsíců
25 dní dovolené, 5 dní doma na přípravu certifikace, 2 volné dny na dobrovolnické aktivity, 4 dny Free day na cokoli se hodí a další 4 dny tzv. Time off pro případ, že budete během dne potřebovat odběhnout z práce. Celkem tedy 40 dnů volna!
Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě vám - na výběr máte z příspěvku na stravenky, Multisportku, penzijní či exkluzivní životní pojištění či volnočasové aktivity v rámci Cafeterie.

Nabízíme:

po nástupu se vám bude věnovat náš tréninkový tým, který vás provede aplikacemi a bankovními systémy, které budete používat. Představíme vám naše produkty a naučíme vás, jak komunikovat a tvořit dlouhodobé obchodní vztahy s klienty.
Na pobočce v tom nebudete sami. Každý nováček v Monetě má svého buddyho, který pomůže v prvních měsících se vším, s čím si třeba nebudete jistí.
Až budete mít vše v malíku, dostanete na starost své klienty, kterým poradíte se vším, co v jejich životní situaci potřebují.
U svých klientů budete aktivně vyhledávat obchodní možnosti, jak vhodně nastavit portfolio produktů a služeb.

Požadujeme:

jsme tu pro klienty, a proto nám nesmí chybět chuť pomáhat, vymýšlet vhodná řešení a být zkrátka po ruce se vším, co v oblasti financí potřebují. SŠ vzdělání s maturitou a znalost práce na počítači je něco, přes co nejede vlak.
Bez zákonem daných certifikací - pokud jste v bankovnictví nováčkem, nevadí. Na všechny zkoušky vás po nástupu zaškolíme a navíc vám každý rok poskytneme 5 dní volna na přípravu nebo následné vzdělávání
Čím nám uděláte radost?
Pokud už jste dříve působili v bankovnictví, obchodu nebo zákaznických službách,
Vlastníte odbornou certifikaci ČNB

První kontakt

na výše uvedenou e-mail adresu!
Odkaz na pozici: https://moneta.jobs.cz/detail-pozice?r=detail&id=***&rps=233

Informace o pozici

Plat: 27 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Benefity: 

Zařazeno: 

Pracovní poměr: 

Aktualizováno: 2023-04-02T02:15:03.000000Z


Kontaktní osoba: Juraj Tužinský