Osobní asistent/ka - pracovníci v sociálních službách

Popis

z: 18.11.2022
Pozice: terénní sociální práce - osobní asistent/-ka
Předpokládaná hrubá mzda úvazek 1,0: 27 000 - 33 000 Kč při celém úvazku dle dosažené praxe a prokázaných dovedností, dále možnost přiznání osobního příplatku
Obor: sociální, zdravotní, nebo akreditovaný kurz MPSV
Nástup: od ledna 2023, nebo dle dohody

Požadavky

" odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV - Osobní asistent nebo obdobný),
" trestní bezúhonnost
" vzdělání: základní, vyučen, středoškolské, nejlépe sociálního nebo zdravotního směru,
" orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná,
" komunikační, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance,
" dobrý zdravotní stav,
" výhodou řidičský průkaz sk. B
Hlavní pracovní náplň:
Pomoc osobám zdravotně postiženým a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů:
" pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy,
" pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně,
" pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru,
" pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík,
" pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny,
" pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy,
" doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři,
" pomoc při vyřizování běžných záležitostí,
" a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.

Nabízíme:

" zaškolení,
" možnost osobního růstu a rozvoje
" zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci,
" získání odborné praxe,
" pozice vhodná i pro matky s dětmi - možnost zkráceného úvazku
" pracovní doba: Po - Pá, jeden víkend v měsíci, možnost dohody
Zaměstnanecké výhody:
"(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)možnost přiznání osobního příplatku
"(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)odměny
"(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)zaměstnanecký telefonní tarif
"(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)stravenky po zkušební době
"(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)dovolená navíc (5dnů) po prvním roce

Kontakt:

Ing. Libor Schenk, e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Informace o pozici

Plat: 27 – 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Libor Schenk