Optometrista / Optometristka

Popis

1.

kontakt

telefonicky v době 8-18 hodin, e-mailem, osobně. Tel.:***, e-mail: ***

Náplň práce:

- měření zraku
- prodej v oční optice - poradenství při výběru brýlových obrub
- práce se zbožím na prodejně
- odborné poradenství při výběru brýlových obrub a dioptrických čoček

Požadujeme:

- odbornou způsobilost v oboru Optometrista - praxe výhodou není však podmínkou
- komunikativnost
- AJ výhodou
- pokročilá znalost práce na počítači

Nabízíme:

- práci v atraktivním pracovním prostředí
- možnost nadstandardního výdělku
- jistotu dlouhodobé spolupráce

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

Zaměstnanecké výhody:
Náborový příspěvek 20 000 Kč, firemní akce, zaměstnanecké slevy, občerstvení na pracovišti, flexibilní pracovní doba. Možnost zkráceného pracovního úvazku. Možnost příspěvku na dopravu anebo na ubytování.

Informace o pozici

Plat: 33 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Miroslav Plch