operátor/ka výroby

24 500 – 29 500 Kč/měs.

Popis

místo výkonu práce: Na Astře 3001, 438 01 Žatec
Hledáme spolehlivé a manuálně zručné zaměstnance. Není nutné mít speciální vzdělání, pokud jste připraveni naučit se nové věci. Smlouva není s agenturou.

Požadavky

- Zdravotní způsobilost pro práci ve směnném provozu
- Manuální zručnost
- Spolehlivost a odpovědnost za výsledky své práce

Náplň práce:

- Obsluhuje zařízení při montáži výrobků.
- Kontroluje výrobky v rámci pravidel kvality a produktivity.
hrubá mzda se odvíjí od základní mzdy v 1.tř.***denní pohyblivá složka + noční příplatky + odpolední příplatky až do možné úrovně 29500 Kč.

příspěvek na dojíždění, stravování, penzijní připojištění, sick days, dovolená navíc, bonusy, firemní doprava ze směru Most

kontakt:

telefonicky po-pá 9,00 - 15,30 na č.***, email: ***,

Informace o pozici

Plat: 24 500 – 29 500 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Lenka Nowaková