operátor/ka galvanické linky

25 – 36 000 Kč/měs.

Popis

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

Náplň práce:

Operátor galvanické linky, Navěšování a svěšování povrchově upravených dílců, Zadávání receptur do systému linky, Kontrola procesu povrchových úprav, Kontrola používaných lázní, Vykazování v PC

Požadavky

: Základní znalost PC, Samostatnost a manuální zručnost, Nadšení a chuť do práce, Ochota učit se novým dovednostem, Spolehlivost
- Výhodou - Vyučení v oboru galvanizér, Praxe v oboru, Průkaz řidiče VZV
- Práce ve třísměnném provozu, PD Po-Pá, 6:00 - 14:00 / 14:00-22:00 / 22:00 - 6:00 hod.

Benefity

: 25 dnů dovolené, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), příspěvek na penzijní připojištění, možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná

Kontakt

osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Tomaštíková, tel.:***,***), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 25 – 36 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Blanka Tomaštíková