Telefonní operátor/operátorka

18 – 25 000 Kč/měs.

Popis

1.

kontakt

e-mailem: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Co bude Vaším úkolem?
- aktivní telefonická komunikace se stávajícími zákazníky
- získávání nových zákazníků po telefonu, smluv (tvorba nabídek)
- zajištění odvozu použitých olejů a dovozu čistých olejů do restaurací
- péče, spolupráce a rozvoj u stávajících klientů
- komunikace s řidiči, kteří svoz i rozvoz realizují
- odpovědnost za realizaci, administrativa

Co od Vás

očekáváme

- aktivní přístup k dané práci
- týmového ducha a chuť se rozvíjet
- vše ostatní vás naučíme

Co Vám můžeme nabídnout

- stabilní zázemí české prosperující firmy
- zaučení na danou pozici
- práce v příjemném kolektivu
- stravenkový paušál
- Cafeterie: káva, čaj na pracovišti zdarma k dispozici
- volnočasová benefitní karta Edenred nebo tarifní sportovní karta Multisport dle výběru zaměstnance
- prémie za dobře vykonanou práci

Informace o pozici

Plat: 18 – 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Nela Chřibková