Obsluha strojů a zařízení v potravinářství

Jedná se o fyzicky náročnou práci (zátěž celé tělo). Práce se vyskytuje v chladu, velkém vlhku a v prachu, proto se můžou vyskytnout alergie. Práce je fyzicky těžká z důvodu stání 8 hodin a nošení velké hmotnosti.

Požadujeme:

-zavedené pracovní návyky
-manuální zručnost
-skvělý zdravotní stav
-spolehlivost
-pracovitost
-výhodou řidičský průkaz na VZV
-výhodou řidičský průkaz na paletový vozík
-výhodou potravinářský průkaz

Náplň práce

je obsluha stroje na škrabání brambor, ukládání zboží do přepravek dle objednávkových listů, ukládání plných vozíků surovin do pece a následné vyjmutí z pece, obsluha stroje na balení brambor, ukládání zboží na varné vozíky, dočišťování brambor a zeleniny (celer, mrkev, petržel, cibule) - vše dočišťováno ručně, obsluha strojů na přípravu polotovaru.
Pracovní doba: NE-ČT 7-15.30 hod.

Způsob prvního

kontakt

u emailem nebo telefonicky (PO-PÁ 9-14 hod.)

Informace o pozici

Plat: od 19 440 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Kristýna Dunajová