Obsluha čerpací stanice a prodej na prodejně Travel Free

od 23 000 Kč/měs.

Místo výkonu práce: čerpací stanice Armex, Pomezí nad Ohří 56, Pomezí nad Ohří. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: standardní pracovní doba na čerpací stanici je 6:00-18:00 h a 10:00-22:00 h, prodejna Travel Free 7:30-19:30 h (zaměstnanci se pravidelně střídají na čerpací stanici a prodejně Travel Free), v současné době je pracovní doba upravena na 7:30-19:30 h, praktikuje se krátký x dlouhý týden.

Náplň práce:

obsluha čerpací stanice a prodejny Travel Free, úklid, doplňování zboží, přebírání zboží, prodej a komunikace se zákazníkem.

Požadujeme:

pečlivost, spolehlivost, ochota učit se, základní znalost NJ nutná.

Nabízíme:

příspěvek na stravu.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: od 23 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)