Obráběč kovů - seřizovač CNC strojů

22 500 – 30 000 Kč/měs.

Popis

Požadujeme:

střední odborné vzdělání s výučním listem (ideálně technický směr), základní praktické znalosti běžných měřidel, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, zájem o kovoobrábění na CNC strojích, snahu učit se novým věcem, 1 rok praxe v daném oboru.

Náplň práce:

seřizování stroje dle požadavků technologa, sestavování a měření nástroje, vytváření, popř. úprava programu v systému Heidenhain, Fanuc, provádění kontroly měřením součástí, provádění kontroly opotřebení nástrojů, zakládání stroje obrobkem, používání dotykové, obrobkové sondy, odpovědnost za správné provedení dané operace.
Pracovní doba od 6:30-15:00 hod. Nástup možný ihned.

Nabízíme:

4 týdny dovolené, 1 volný pátek v měsíci, podnikové stravování, zvýhodněné volání pro zaměstnance, odměna při pracovním/životním výročí, možnost ubytování, firemní akce
Způsob 1.

kontakt

u se zaměstnavatelem: osobně (Po-Pá, 9:00-11:00 hod.), tel.***(Po-Pá, 8:00-14:00 hod.) nebo e-mailem ***

Informace o pozici

Plat: 22 500 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Šárka Knotová