Obchodní reprezentant - prodej elektroinstalační materiál

Popis

Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 466/73
Děčín VI-Letná,***Děčín 2

JAKÁ JE HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE
• Prodej elektroinstalačního materiálu
• Péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových
• Obchodní činnost a podpora e-commerce
• Osobní prezentace u zákazníků i na prodejně
• Spolupráce při odbavení zákaznických potřeb na pobočce

POŽADUJEME
• Obchodního ducha - pro typ společnosti B2B naprosto klíčové
• Znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru - nutné
• Znalost práce na PC - MS Office (především excel)
• Flexibilitu, samostatnost, férové jednání a chuť pracovat
• Řidičský průkaz - skupina B - aktivní řidič

NABÍZÍME:
• 25 dní dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti zdarma, propracovaný systém zaškolení

KONTAKT:

Mgr. Kateřina Všetečka, e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 25 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Kateřina Všetečka