OBCHODNĚ TECHNICKÝ SPECIALISTA/SPECIALISTKA JUNIOR

30 – 35 000 Kč/měs.

Popis

A11 z:23/11/2022 a:6/1/2023

Požadujeme:

- ideální uchazeč/uchazečka má vzdělání technického směru - stavebního směru je výhodou, ale neodmítneme ani šikovného člověka s jiným technickým vzděláním, který má zájem a snahu se vše rychle naučit
- rádi v našem týmu přivítáme jak absolventy či studenty posledního ročníku, tak i uchazeče s praxí
- řidičský průkaz skupiny B
- dobrou znalost MS Office.

Náplň práce:

- zpracovávat cenové nabídky a kalkulace, navrhovat technická řešení podlah, komunikovat se zákazníky a subdodavateli a doprovázet obchodníka na jednání u zákazníka.

Nabízíme:

- prémie, dárky k Vánocům a narozeninám, firemní akce, občerstvení na pracovišti, služební telefon a notebook, 5 týdnů dovolené, Multisport karta, kariérní růst.

Kontakt

telefonicky, emailem.

Informace o pozici

Plat: 30 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Tereza Mašková