Nástrojař

32 – 35 000 Kč/měs.

Popis

místo výkonu práce : Krnov

Náplň práce:

Údržba, oprava a preventivní péče o lisovací nástroje. Správa náhradních dílů pro jednotlivé nástroje. Spolupráce při seřizování a ověřování nástrojů. Dodržování interních požadavků. Spolupráce při zlepšování procesů na pracovišti.

Požadavky

: Studium v oboru strojírenství nebo min. 2 roky praxe v oboru, orientaci v technické dokumentaci, přesnost, spolehlivost a ochotu dále se vzdělávat.
Zaměstnanecké výhody: Náborový bonus 60.000 Kč, benefit systém Cafeterie 1000 Kč/měsíc nebo příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, 25 dní ŘD, dotované stravování, letní i vánoční prémie, příspěvek na dopravu, odměna za věrnost, při uzavření sňatku, při narození dítěte, při životním jubileu a jiné
Hlásit se na e-mail ***
A : 11.1.2023

Informace o pozici

Plat: 32 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jana Šturcová