Montér/ka vzduchotechniky (VZT), Montér/ka rozvodu topení a chlazení (RTCH), Montér/ka zdravotně-technické instalace (ZTI)

25 000 – 40 000 Kč/měs.

Plný úvazek

Popis

CIZ
VZT:
Schopnost montáže vzduchotechnického potrubí, vč. tvarovek, jeho ukotvení. Dále schopnost montáže elementů vzduchotechnického systému, vzduchotechnických jednotek, komponentů po trase a koncových elementů. Schopnost číst technické výkresy nutné pro montáž.
RTCH:
Schopnost provádění montáže rozvodu topení a chlazení. Spojování materiálu pomocí závitových spojů, lepení, sváření, lisování a jinými technikami, tvarování rozvodů, osazování armatur, připojování koncových elementů a jiných zařízení plynoucích z otopných systémů. Výhoda svářecí průkaz dle ČSN EN ISO 9606-1. Schopnost číst technické výkresy nutné pro montáž.
ZTI:
Schopnost provádění montáže zdravotně-technické instalace, tzn. vodovodních a odpadních systémů objektových i venkovních, vč. tvarování rozvodů, osazování armatur, připojování zařizovacích předmětů zdravotní techniky. Spojování rozvodů pomocí závitových spojů, lepením, lisováním a polyfuzním svářením. Schopnost číst technické výkresy nutné pro montáž.
Pracovní doba: 7-15 hod.

Požadujeme:

znalost českého jazyka.

Nabízíme:

příspěvek na stravování (stravenky), dovolenou nad rámec zákona (25 dnů), benefitní program spojený s péčí o zdraví zaměstnanců.

První kontakt:

Marvanová Luďka, tel.:***, e-mail: *** nebo osobně na uvedené adrese.

Informace o pozici

Plat: 

25 000 – 40 000 Kč/měs.

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: Výroba, průmysl a provoz, Řemeslné a manuální práce, Instalatér, Klempíř

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Aktualizováno: 31. leden 2023

Zadavatel: Zaměstnavatel