Montér

25 – 40 000 Kč/měs.

Popis

Místo výkonu práce: Slatiňany

NÁPLŇ PRÁCE: budete montovat naše výrobky - tj. různé modely zastřešení bazénů a teras u zákazníků, kde provedete jejich instalaci a seznámíte zákazníky s obsluhou zastřešení; Vaše práce bude různorodá a pracovní turnusy krátké; budete jezdit novými a kvalitními nákladními vozidly; budete ubytováni na hotelech, kde se po práci osprchujete a odpočinete si

POŽADAVKY: řidičské oprávnění skupiny B, manuální a řemeslnou zručnost; fyzickou zdatnost; zodpovědnost a spolehlivost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: pravidelná mzda až 40.000 měsíčně brutto + cestovní náhrady v zákonné výši (v závislosti na počtu dní strávených v zahraničí se běžně pohybují mezi 10.000 - 15.000 Kč (po přepočtu na CZK); bonusy/prémie, stravenky, občerstvení na pracovišti, 5 týdnů dovolené; zajímavá a různorodá práce na hlavní pracovní poměr;

Představujeme jistotu,

poskytujeme

bezpečí a na zaměstnancích nám záleží.

První kontakt

učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním v době od 7h do 15h čísle nebo na e-mailové adrese.

Informace o pozici

Plat: 25 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Sylva Novotná