Montážní technik

Popis

Informace poskytně paní Hana Rodová , tel.:***, e-mail: ***

Náplň práce:

- provádí montáž desek plošných spojů nebo celých přístrojů podle montážního návodu, výkresu a kusovníku
- vykonává následující činnosti: ruční montážní práce, příprava materiálu pro výrobní linky, osazování součástek na desky plošných spojů a ruční pájení

Požadujeme:

- manuální zručnost, samostatnost, flexibilitu, soustředěnost
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování,dovolená navíc,jízdní výhody.

Kontakt

ní osoba pro uchazeče: pí Hana Rodová, tel.:***, e-mail: ***, kariérní stránky zaměstnavatele https://www.career.rohde-schwarz.cz/cz/kariera/start/

Informace o pozici

Plat: 18 900 – 27 100 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Hana Rodová