Montážní práce

25 – 27 000 Kč/měs.

Popis

MONTÁŽNÍ PRÁCE

Náplň práce:

Montážní činnost spojená s výjezdy mimo firmu, zprovozňování, servis a opravy průmyslových kotelen, Instalační a opravárenské práce, práce ve výškách

Požadujeme:

SOŠ nebo SOU s výučním listem ve strojírenském oboru, platný certifikát svářeče dle EN 287-1 (ISO 9606-1) dle předpisu PED 97/23/E, metody: 135, 141, 111, 311, řidičský průkaz skupiny B, praxe 2 roky, odpovědnost, flexibilita a spolehlivost, důslednost, samostatnost, přesnost

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe
- zaměstnanecké

benefity

(příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
- zvláštní odměny
- školení a další vzdělávání
- nástup možný ihned/dle dohody
Tel.

kontakt

možný v pracovní dny od 7.00 - 15.30 hodin.

Informace o pozici

Plat: 25 – 27 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Marie Bulánková