MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI

21 522 – 28 524 Kč/měs.

Popis

A11 z:6/5/2022 a:12/5/2023

Požadujeme:

- min. SOU s výučním listem v oboru zámečník, mechanik opravář, příbuzné obory
- zkušenost s montáží
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost
- spolehlivost, samostatnost, "docházkovou morálku"
- časovou flexibilitu - výhodou (ochota práce přesčas)
- příležitostnou práci ve výškách (testování strojů na zkušebním polygonu)
- jeřábnický - vazačský průkaz.
Výhodou:
- průkaz VZ a svářečský průkaz
- praxe ve výrobě.
Pracovní náplň:
- provádění montážních prací souvisejících se sestavováním částí strojů, zařízení
- zprovoznění, nastavení a provádění funkční zkoušky stroje
- ruční opracovávání strojích součástí pilováním, broušením, vrtáním apod.
- čtení a použití technických podkladů
- ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí a zařízení
- kontrola vyrobených a montovaných dílů
Na co se můžete těšit:
- náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč
- práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavé finanční ohodnocení s vazbou na pracovní výsledky
- zaměstnanecký program vodafone, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, cafeterie - finanční příspěvky na sportovní a společenské akce, na rekreační pobyty, do lékáren
- příspěvek na ubytování (ubytovna je v areálu firmy),
- 13. plat (v závislosti na hospodářském výsledku).

Kontakt

emailem.

Informace o pozici

Plat: 21 522 – 28 524 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Lucie Valicová