Mechanik/mechanička - údržbář strojů a zařízení na zpracování plastů

Popis

Náplň práce:

preventivní údržba a opravy vyfukovacích/vstřikovacích lisů, dokončovacích zařízení a periferií na zpracování plastů; zjišťování a odstraňování poruch; opravy vybavení v prostorách firmy

Požadavky

min. vyučen ve strojírenském oboru (mechanik, mechatronik, zámečník apod.), schopnost čtení technických výkresů, znalost pneumatiky a hydrauliky, praxe v mechanické údržbě výhodou, svářečský průkaz, alespoň částečná znalost NJ nebo AJ výhodou, ochota pracovat ve třísměnném pracovním režimu

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ***;
- telefonicky (denně 09:00 - 15:00hod.) na čísle***- Ing. Jana Česalová

Informace o pozici

Plat: od 37 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Benefity:

Zařazeno:

Pracovní poměr:

Aktualizováno: 2024-08-29T02:22:49.000000Z

Kontaktní osoba: Jana Česalová