Manipulační dělník

23 500 – 25 000 Kč/měs.

Popis

První kontakt:

e-mailem, nebo telefonicky (pondělí-pátek 6:00 -14:00)
Nástup možný dle dohody

Náplň práce:

návoz obalového materiálu pro výrobní útvar, rozlišování obalů, mytí a čištění přepravek.
Pracovní doba 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00, v případě potřeby práce v so i ne.

Očekáváme

: základní znalost práce na PC, manuální zručnost, zodpovědnost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem. V případě cizinců nutná domluva v českém jazyce.

Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další

benefity

v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Informace o pozici

Plat: 23 500 – 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Simona Brabcová