MANAŽER/KA KVALITY

od 50 000 Kč/měs.

Popis

Požadujeme:

- SŠ, VŠ vzdělání
- praxi na obdobné pozici výhodou
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost IS SAP - výhodou
- technický přehled, dobrá orientace v procesech řízení kvality
- organizační a řídící schopnosti
- samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost
- velké pracovní nasazení a psychickou odolnost

Náplň práce

- řízení oddělení kvallity
- výrobkové a systémové kontroly ve všech fázích výroby (vstupní, mezioperační, konečná)
- řešení neshod a reklamací, zajištění nápravných opatření
- audity a zátěžové zkoušky
- spolupráce s ostatními odděleními

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- smlouvu na dobu neurčitou
- stravenkový paušál
- příspěvky na penzijní a životní připojištění, kulturu a volnočasové aktivity
- příspěvky na tábory dětí a dovolenou
- vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu
- zázemí stabilní, více jak 100-leté ČESKÉ firmy

Stabilní zázemí ryze české, více jak 100-leté společnosti. Stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, placená volna nad rámec zákonného nároku, příspěvky na dovolenou, tábory dětí, volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní a životní poj.

Pracovní poměr na dobu neurčitou po 1 roce zaučení.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt

ovat nás můžete v pracovní dny telefonicky 7:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: od 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Lucie Vančíková