Manager zakázek fotovoltaických systémů

Popis

Náplň práce

> Koordinace vývoje, výstavby a uvedení do provozu fotovoltaických (FV) projektů
> Nákup stavebního materiálu, logistika a organizace na stavbě
> Řízení subdodavatelů na stavbách
> Příprava a vyhodnocení zadávací dokumentace
> Administrativní činnosti
> Dohled na kvalitu a dodržování bezpečnosti
> Vyplňování zpráv o průběhu a stavu projektu

Požadujeme

>VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání technického zaměření a min.
3 let zkušeností s projektovým řízením ve stavebnictví nebo energetice
> Dobré organizační a vyjednávací schopnosti.
> Znalost práce s Microsoft Office.
> Zkušenost s prací v programech pro návrh FV systémů (např. PV-Syst)
výhodou
> Výborné komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
> Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

>zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu
>Motivující finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem
>skvělé kolegy
>zázemí prosperující společnosti
>pružnou pracovní dobu
>pravidelné firemní akce
>možnost získání spousty zkušeností a příslib kariérního růstu
>smlouvu na dobu neurčitou, možnost práce na IČ
>notebook, mobilní telefon

Kontakt:

Tesař David, tel.:***, e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 35 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: David Tesař