Letecký/á klempíř/ka

Popis

z: 30.5.2018, a: 21.12.2023
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu, zájem o občany z jiného státu Evropské unie.

Náplň: strukturální opravy letecké techniky. Opravy, výměny, případná výroba konstrukčních dílů dle požadavků technické dokumentace a opravárenských manuálů. Čtení a použití technických podkladů. Ohýbání rozvinutých tvarů dílců podle orýsování a maket. Obsluhování jednoúčelových strojů. Zhotovení rovných a tvarových klempířských výrobků nebo dílců. Slícování, smontování a instalování konstrukcí z tenkých plechů.

Požadujeme:

Obecná znalost technického kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě. Schopnost soustředit se i na specifické detaily. Schopnost prostorového vidění, konstrukční a prostorová paměť. Znalost klempířských technologií. Znalost anglického jazyka. Výhodou držitel licence B737, A330.

Nabízíme:

příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování, 2sick days, pitný režim, náborový příspěvek, možnost dalšího vzdělávání ve svém školicím středisku.
Zasílejte životopisy na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 19 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Petra Martínková