Lesní na svěřeném revíru (Lesní správa Jetřichovice)

Požadavky

: Ukončené středoškolské studium zakončené maturitní zkouškou v oboru lesnictví; časová flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost; práce na PC (MS Office); řidičský průkaz typu B – aktivní řidič; lovecký lístek; zbrojní průkaz skupiny C; trestní bezúhonnost

Náplň práce:

organizace a řízení výroby na lesnickém úseku o výměře 1236 ha; provádění přejímky prací a výrobků; příprava podkladů pro projekty lesnických činností; provádění kontroly technologické kázně, organizace, včasnosti a kvality prací; vyhotovování výkazů o práci, výrobě, zásobách dřeva a vedení předepsané evidence; výkon práva myslivosti v režijní honitbě Správy NP; úzká spolupráce se zaměstnanci ochrany přírody Správy NP
Hrubá mzda: výše platu se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Kontakt:

e-mailem

Informace o pozici

Plat: 23 710 – 33 820 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Jiřina Skalová