Lektor - lektorka poradenských programů - PC v praxi

Pracovní náplň
* Vedení poradenských programů pro nezaměstnané
* Obsah programu: základy práce na PC, Word, internet, tvorba vlastního životopisu a motivačního dopisu, vyhledávání volných pracovních míst apod.

Požadujeme

* VŠ/VOŠ vzdělání
* Praxi s obdobnou činností
* Výborná znalost práce na PC (Word, Internet)
* Komunikační a prezentační dovednosti, empatie, profesionální vystupování
* ŘP skupiny B

Nabízíme

* Místa konání v různých městech v Královéhradeckém kraji (Dvůr Králové nad Labem, Hradec Králové, Trutnov apod.), konkrétní místa budou nabídnuta v rámci jednání
* Délka trvání 1 poradenského programu: 6 pracovních dnů (po sobě jdoucích), 5 hod./den
* Veškeré vybavení: skripta, dataprojektor, notebooky, tiskárna apod.
* Délka spolupráce dle Vašich časových možností, preferujeme dlouhodobější spolupráci
* Zázemí české společnosti s dlouholetou historií

Informace o pozici

Plat: od 250 Kč/hod.

Vzdělání Vyšší odborné

Kontaktní osoba: Jaroslav Kvapil