Lékař/lékařka - kardiolog

Popis

Pracovní náplň:
zajištění odborné, kvalitní a plynulé lékařské péče a prohlídek lázeňských klientů; vedení zdravotnické dokumentace podle zákona č. 64/2007 Sb.; podíl na zajišťování dozorů konaných nad pracovištěm a zastupování dle potřeb oddělení a úseku kardiorehabilitace; udržování a rozvíjení odborných

kontakt

ů v rámci České republiky; prezentace zaměstnavatele před odbornou i laickou veřejností; spolupráce na projektech a organizačních úkolech

Požadujeme:

atestaci v oboru kardiologie

Zájemci se mohou hlásit u

kontakt

ní osoby - paní Lucie Hudečková:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ***;
- telefonicky (08,00 - 14,00hod.) na čísle***;
- osobně ( pondělí až pátek od 08,00 do 14,00hod.) na adrese: personální oddělení, LD Janáček, Lázně Teplice nad Bečvou a.s., Teplice nad Bečvou č.p. 47,***Hranice 1

Informace o pozici

Plat: od 55 000 Kč/měs.

Vzdělání Magisterské

Kontaktní osoba: Lucie Hudečková