Lakýrník (prášková lakovna)

33 000 – 45 000 Kč/měs.

Plný úvazek

Popis

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné lakýrníky do společnosti provádějící práškové lakování. Specializujeme se na povrchovou úpravu veškerých strojírenských nebo zámečnických kovových a hliníkových výrobků. Specializujeme se na povrchovou úpravu žárově zinkovaných dílů, včetně předúpravy sweeping, na které používáme kvalitní produkty na odplynování vodíku pro dosažení povrchu bez defektů. Lakujeme brány včetně pojezdových, ploty, balkony, zábradlí. Povrchově upravíme ocelové konstrukce, strojírenské výrobky, prvky pro stavebnictví, díly pro automobilový průmysl a další.

Nabízíme

kompletní renovace automobilových disků včetně soustružení, rovnání, tryskání a práškového lakování. Specializujeme se na velké, ale i malé série výrobků s individuálním plánem na míru dle požadavku zákazníka.

Požadujeme

minimální vyučení (výhodou dopravní škola, strojírenská škola), praxe v oboru (prášková lakovna), schopnost pracovat na základě zadaných úkolů, samostatnost, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme

práci v české, stabilní společnosti a perspektivou do budoucnosti, pravidelné měsíční prémie dle odvedené práce a docházky, zajištěné podnikové stravování, zdarma nápoje, práci na hlavní pracovní poměr s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, možnost zajištění záloh, možnost zajištění firemního bytu, pouze denní směna s možností přesčasů, veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení zapůjčujeme našim zaměstnancům zdarma při nástupu do pracovního poměru. Těšíme se na spolupráci.

Zaměstnanecké výhody:
Pravidelné měsíční odměny, zajištěné podnikové stravování, zajištěné zálohy, zajištěné ubytování, pouze denní směna.

Kontakt:


Telefonicky: Po - Pá od 9:00 do 15:00 hod (na osobní pohovor je důležité se předem telefonicky objednat)
E-mailem: ***, nebo přes on-line registrační formulář, který je na www.futuraam.cz na úvodní straně webu.


Osobní registrace děláme s uchazeči o zaměstnání v pracovní dny Po - Pá, v 10:00 hod a v 11:00 hod. Na osobní registraci je důležité být předem objednaný, dostavit se na dohodnutý termín a mít s sebou tyto dokumenty: osobní doklad (O.P., pas), kartičku pojištěnce, potvrzení o zaměstnání (ZL), dosažené vzdělání, certifikáty (zkoušky), zbylé dokumenty bychom dle pracovní pozice upřesnili. Najdete nás na adrese FUTURA AM s.r.o., Nádražní 436/24, 301 00 Plzeň, (naproti Okresnímu soudu u hlavního vlakového nádraží)

Informace o pozici

Plat: 

33 000 – 45 000 Kč/měs.

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: Výroba, průmysl a provoz, Řemeslné a manuální práce, Lakýrník

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Aktualizováno: 31. leden 2023

Zadavatel: Zaměstnavatel