Popis

KUCHAŘ/-KA
V našem týmu rádi přivítáme: jednoho zaměstnance na hlavní pracovní poměr v profesi kuchař (m/ž); pracovištěm bude Nová Ves v Horách; pracovní doba dle plánu směn v čase 6:30 - 18:30 hod.(krátký/dlouhý týden); na termínu nástupu se určitě domluvíme, může být ihned, ale na někoho šikovného i počkáme.
Vaše práce bude hlavně obnášet: přípravu a samostatné vaření pokrmů včetně dietního stravování – celodenní stravování klientů s mentálním postižením.
Co by nový kolega/ kolegyně měli splňovat: vyučení nejlépe v daném oboru, nebo praxe na pozici samostatného kuchaře, smysl pro týmovou spolupráci, bezúhonnost, pracovitost, spolehlivost.
Naopak my Vám můžeme nabídnout: platové odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v rozmezí dle praxe 26.000 – 31.000 Kč hrubého včetně osobního příplatku, příplatku za práci o so a ne. Bližší informace o výši platu při osobním pohovoru.
A ještě něco málo navrch: mimořádné odměny; 25 dní dovolené; možnost dalšího vzdělávání; příspěvky z FKSP na stravu, příspěvek na produkty spoření na stáří; zvýhodněnou zaměstnaneckou kartu na veškerou veřejnou dopravu v Ústeckém kraji. Hlavně však práci v příjemném prostředí.
Budeme rádi, když se nám ozvete: Petr Kohout, personalista, tel.***/***, email *** (prosím, zaslat životopis).

Informace o pozici

Plat: 26 – 31 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Benefity: 

Zařazeno: 

Pracovní poměr: 

Aktualizováno: 2024-06-19T02:15:08.000000Z


Kontaktní osoba: Petr Kohout