Konstruktér

Popis

Životopis na e-mail: ***

Konstruktér -

náplň práce:

- Navrhovat, optimalizovat a vyvíjet strukturální prvky a celky pro letecké interiéry v CADu
- Tvořit kompletní technickou dokumentaci
- Účastnit se rozsáhlých projektů od začátku až po výrobu prvního kusu
- Neustále vymýšlet zlepšení a inovace současných výrobků
- Spolupracovat s kolegy z ostatních oddělění
- Podílet se na zákaznických, ale i interních projektech a dílčích úkolech
- Přejímat zodpovědnost za výsledky své práce

Požadavky

- Znalost CADu - (SolidWorks, CATIA výhodou), Excel a další programy z MS Office
- Min. SŠ technického zaměření
- Praxi v oboru (zkušenosti s konstruováním)
- Angličtinu na komunikativní úrovni
- Schopnost pružně reagovat na změny a bystrou hlavu, co má v záloze vždy alespoň dvě řešení
- Systémové myšlení, zájem učit se, samostatnost, schopnost týmové práce

Informace o pozici

Plat: 35 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Jiří Fišer