konstruktér

od 30 000 Kč/měs.

Popis

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Náplň práce:

- Tvorba 3D modelů, výkresů, kusovníků a nářezových plánů
- Profesionální jednání se zákazníky a dodavateli
- Zpracování konstrukčních řešení, prováděníí výpočtů
- Řešení možných problémů při vytváření konstrukcí
- Zaměřování konstrukcí u zákazníka
- Spolupráce s ostatními pracovníky z konstrukce a výroby

Co od Vás

očekáváme

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Znalost práce s MS OFFICE
- Znalost práce s konstrukčním SW
- Samostatnost, pečlivost, aktivita, komunikativnost
- Schopnost týmové spolupráce
- ŘP skupiny B pro příležitostné návštěvy zákazníka
- Alespoň základní znalost NJ nebo AJ výhodou

Zaměstnanecké výhody: dobré finanční ohodnocení, příspěvek na obědy, 5 dní sick days,kurzy angličtiny zdarma, školení a doplňování znalostí.
Mzda od 30.000 až 35.000 Kč měsíčně.

První kontakt

mailem nebo telefonicky.

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Eva Kožoušková