KLEMPÍŘ

24 000 – 25 500 Kč/měs.

Plný úvazek

Popis

CIZ
Popis činnosti: provádí ruční a strojní zpracování a spojování tenkých plechů a zhotovuje z nich výrobky, zhotovuje rovné i tvarové potrubní díly a příslušenství potrubí dle technické dokumentace a technologických postupů, zhotovuje potrubní elementy a usazuje je do potrubních dílů dle výrobní dokumentace, vykonává práci na tvarových strojích, bodových svářečkách, ručních elektrických a pneumatických strojích včetně seřízení.

Požadavky

: vyučení nebo praxe v oboru, čtení výkresové dokumentace.
- spolehlivost, pečlivost při práci a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

zázemí stabilní a renomované společnosti, týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, jednosměnný provoz, závodní dotované stravování , příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, měsíční výkonnostní ohodnocení až 10%, příplatek za práci přesčas ve výši 50%, příplatek za vedení, mzdové zvýhodnění za práci ve svátek, v noci a o víkendu, odměna za pracovní pohotovost, odměny při životních výročích, věrnostní odměny, benefitní program, možnost získání vyšší svářecí kvalifikace ve svářecí škole přímo v ZVVZ MACHINERY, a.s.
Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod.
Bližší informace získáte: Ing. Hana Klukáčková tel. :(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář), (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář), zájemci mohou přijít i osobně, ale vždy je lepší si schůzku domluvit předem.

Informace o pozici

Plat: 

24 000 – 25 500 Kč/měs.

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: Výroba, průmysl a provoz, Řemeslné a manuální práce, Klempíř

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Aktualizováno: 28. září 2022

Zadavatel: Zaměstnavatel