<script type="text/javascript"> (function(c,l,a,r,i,t,y){ c[a]=c[a]||function(){(c[a].q=c[a].q||[]).push(arguments)}; t=l.createElement(r);t.async=1;t.src="https://www.clarity.ms/tag/"+i; y=l.getElementsByTagName(r)[0];y.parentNode.insertBefore(t,y); })(window, document, "clarity", "script", "hjmlih9rbe"); </script>

KLEMPÍŘ/KA

Popis

CIZ

Náplň práce:

provádí ruční a strojní zpracování a spojování tenkých plechů a zhotovuje z nich výrobky, obsluhuje a seřizuje jednoúčelové stroje a přípravky na výrobu potrubí, zhotovuje tvarové díly a jiné výrobky dle technické dokumentace, spolupracuje s TPV nastanovení technologie výroby atypických tvarových dílů, zhotovuje kruhové oblouky falcováním a bodováním.

Požadujeme:

střední odborné vzdělání.
Výše mzdy je závislá na kvalifikaci jednotlivého uchazeče.

Nabízíme:

zázemí stabilní a renomované společnosti. motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění.
Bližší informace získáte: Ing. Denisa Chábková., e-mail: *** - zájemci mohou přijít i osobně, ale vždy je lepší si schůzku domluvit předem.

Informace o pozici

Plat: 20 – 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Benefity: 

Zařazeno: 

Pracovní poměr: 

Aktualizováno: 2023-09-03T02:22:59.000000Z


Kontaktní osoba: Denisa Chábková

Podobné nabídky