KLEMPÍŘ/KA

20 – 25 000 Kč/měs.

Popis

CIZ

Náplň práce:

provádí ruční a strojní zpracování a spojování tenkých plechů a zhotovuje z nich výrobky, obsluhuje a seřizuje jednoúčelové stroje a přípravky na výrobu potrubí, zhotovuje tvarové díly a jiné výrobky dle technické dokumentace, spolupracuje s TPV nastanovení technologie výroby atypických tvarových dílů, zhotovuje kruhové oblouky falcováním a bodováním.

Požadujeme:

střední odborné vzdělání.
Výše mzdy je závislá na kvalifikaci jednotlivého uchazeče.

Nabízíme:

zázemí stabilní a renomované společnosti. motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění.
Bližší informace získáte: Ing. Denisa Chábková., e-mail: *** - zájemci mohou přijít i osobně, ale vždy je lepší si schůzku domluvit předem.

Informace o pozici

Plat: 20 – 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Denisa Chábková