Kalkulant - cenotvorba

Popis

Povolení k zaměstnání dle §97 d)

KONTAKT :

MIROSLAV FIALA, tel.:(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář), e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář); (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)
VOLAT : Po-pá 08:00-16.30h

Do našeho týmu na Praze 6 hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici Technicko administrativní pracovník, asistent prodeje a kalkulant.

Jaká bude náplň Vaší práce?

- Komunikace s odběrateli, výrobní dílnou
- Tvorba cenových nabídek, koordinace zakázek
- Řešení požadavků a objednávek od klientů
- Komunikace s klienty

S čím u nás můžete počítat?

- Práce v neformálním prostředí a příjemné atmosféře
- Zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti
- Moderní vybavení
- Stabilní zaměstnání

Koho hledáme?

- Ideální kandidát/ka má dobré organizační a komunikační dovednosti
- Ochotu učit se a podílet se na rozvoji společnosti a tím své mzdy
- Pečlivost, samostatnost, dochvilnost, spolehlivost
- Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, aj.)
- Zkušenosti z administrativy

Zaujala Vás pracovní pozice a rádi byste se dozvěděli více? Zašlete nám prosím Vaše CV a rádi si s Vámi domluvíme osobní schůzku.

Budeme se těšit na Vaše reakce.

Informace o pozici

Plat: 20 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)