IT specialista/ka

25 – 35 000 Kč/měs.

Popis

pracoviště Střílky

Náplň práce:

Diagnostika, analýza a řešení SW/HW technických problémů, údržba SW/HW, správa a údržba desktopových aplikací. Řešení uživatelských požadavků kolegů a lokální nebo vzdálená podpora, správa desktopů a laptopů (instalace PC - HW i SW a následná rekonfigurace, resety, fyzické kontroly HW - např. připojení kabelů, objednávky nových laptopů), správa a instalace SW licencí a správa Office 365. Dále základní správa Active Directory, pokročilá správa Windows stanic a troubleshooting, základní administrace a nastavení MAC OS a také řešení integrací s ERP systémem (např. eshopy, EDI, dopravci,…) a komunikace s dodavateli externích řešení.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, praxe na obodobné pozici výhodou, znalost informačních technologií, SW/HW, OS Windos (instalace a správa klientských stanic, laptopů), analytické a komunikační schopnosti
- Výhodou: základy programování a zkušenosti s ERP systémy, SQL, pasivní znalost angličtiny, vysoké osobní nasazení, týmový hráč, odolnost vůči stresu a zátěži, organizovanost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

možnost učit se novým věcem, rozvíjet se a profesně růst, flexibilní pracovní dobu, možnost účastnit se IT a ecommerce konferencí, přístup do vzdělávací platformy Seduo, slevy na firemní produkty za zvýhodněnou cenu, každodenní wellnes obědy ve firemní restauraci zdarma, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: *** Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Informace o pozici

Plat: 25 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Renata Trávníčková