IT ADMINISTRÁTOR/KA SPECIALISTA/KA

Jsme stabilní česká firma TranSoft a.s. se sídlem v Českých Budějovicích. V oblasti IT působíme již 30 let a

poskytujeme

komplexní služby zahrnující vývoj software, ICT služby a tisková řešení. Rozšiřujeme kolektiv o kolegu/kolegyni na pozici IT ADMINISTRÁTOR SPECIALISTA.

Náplň práce:

správa a dohled síťové infrastruktury (DHCP/DNS, routing, firewall, VLAN, WLAN, DMZ atd.), správa a dohled serverové infrastruktury na úrovni HW, instalace, konfigurace a update OS, správa a dohled virtualizační platformy, správa uživatelských účtů v prostředí Active Directory, podpora koncových uživatelů, aktivní komunikace se zákazníky, správa LAN aktivních prvků, WiFi, kamer.

Požadavky

: vzdělání SŠ/VŠ, znalost AJ, znalost OS MS Windows Server, Win 10, VMware, Hyper-V, řidičský průkaz sk. B- aktivní řidič, znalost českého jazyka podmínkou.

Nabízíme:

možnost Home Office; pět týdnů dovolené; stravenkový paušál; telefon, notebook; osobní automobil; příjemné prostředí; možnost profesního růstu a odborného vzdělávání; parkování v areálu firmy, dobrá dostupnost MHD.
Nástup: možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt:

Petra Dvořáková***, ***

Informace o pozici

Plat: 45 – 58 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Petra Dvořáková