Inženýr/ka kvality a výrobní linky

Popis

33435 Odborní pracovníci v oblasti kvality systému řízení
ZamK

Kontakt

osobně po předchozí domluvě, e-mailem ***,
telefonicky***.

Náplň práce

, pravomoci a odpovědnosti:
- ESD koordinátor (pravidelné měření a zápis výsledků měření ESD)
- firemní metrolog (provádění interních kalibrací a dohled a správa externích kalibrací přístrojů a zařízení)
- dohled nad chodem výrobního procesu, kontrola dodržování pracovních postupů
- tvorba, implementace a kontrola nových procesních postupů; tvorba SOP
- spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
- aktivní účast na 5S auditech
- pořizování fotodokumentace nalezených závad
- ve stanovených intervalech vytváření reportů pro nadřízeného
- spolupráce a komunikace s nadřízenými, zaměstnanci na výrobním oddělení
- aktivní účast při řešení případného nálezu
- při nálezu závady neprodleně provézt záznam v reportu a pořídit fotodokumentaci
- správné a včasné dokončování všech úkolů popsaných v popisu práce, dodržování všech zákonem daných lhůt
- řádné a včasné plnění práce vyplývající z pracovní pozice, případně dle zadání nadřízeného
- dodržování stanoveného TAT/KPI tam, kde je stanoveno
- v případě potřeby zaučování nových kolegů
- v případě potřeby zastupování nepřítomných kolegů v rámci kompetencí a na základě pokynů vedoucího pracovníka

Požadavky

- AJ i ČJ na komunikativní úrovni
- znalost mandarínské čínštiny na pokročilé úrovní (denní komunikace s centrálou)
- pokročilé znalosti HW i SW
- organizační schopnosti
- komunikační schopnosti
- analytické schopnosti
- schopnost učit se novým věcem
- samostatnost i týmová práce
- řešení problémů
- odolnost vůči stresu
- zodpovědnost
- schopnost samostatného rozhodování

Zaměstnanecké výhody:
- možnost home office
- měsíční / roční bonus
- stravenky v hodnotě 150 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění
- dodatková dovolená až 7 dní
- sick days
- jazykové kurzy v pracovní době
- pružná pracovní doba
- permanentky na sportovní aktivity
- Multisport karty s příspěvkem zaměstnavatele
- volnočasové akce
- sleva na nájemném v Heimstaden bytech

Informace o pozici

Plat: 33 700 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Christu Lambrini