Inženýr zákaznické kvality

Popis

Náplň práce:

řešení zákaznických, dodavatelských a interních reklamací ve spolupráci s ostatními odděleními. Návrhy, zavádění a kontroly nápravných opatření, provádění interních auditů. Aktivní komunikace se zákazníkem. Zpracování a příprava dokumentace ke svěřeným projektům. Spolupráce s projektovým týmem na zavádění požadavků zákazníka. Spolupráce na neustálem zlepšování v rámci svěřených projektů.

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání, znalost AJ nebo NJ, praxe na obdobné pozici v oddělení kvality výhodou, znalost IATF 16949 a ISO 9001, a norem VDA výhodou, znalost metody 8D a řešení reklamací výhodou, znalost P-FMEA, kontrolních plánů a SPC výhodou, znalost metod vzorkování výhodou, zkušenost s CAQ systémem výhodou, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup.

Nabízíme:

přátelský pracovní kolektiv, podporu při zaškolení, aktivní využívání cizího jazyka, placené volno nad rámec zákonné dovolené, jazykové kurzy, možnost externích školení, benefitní karta na zdraví a volnočasové aktivity.

Informace o pozici

Plat: od 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Kateřina Jarošová