Inženýr pro optimalizaci výroby a procesů

Místo výkonu práce: Vysočany 54,(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)Bor u Tachova.
Způsob 1.

kontakt

u uchazeče se zaměstnavatelem: zaslání profesního životopisu na

kontakt

ní email.

Náplň práce:

- Vývoj, zavedení, kontrola a optimalizace nových výrobních procesů na zákl. požadavků zákazníků.
- Další rozvoj stávajících projektů z pohledu organizace práce, výrobních technologií, kvality a nákladů
- příprava kalkulací
Čekáme:
- Ukončené středoškolské/vysokoškolké vzdělání technického směru
- Zkušenosti z oblasti elektroniky
- Relevantní zkušenosti z obdobé pozice
- Samostatnost, strukturované pracovní postupy, analytické myšlení a flexibilitu
- Komunikativnost, schopnost prosadit se a týmového ducha
- Komunikativní znalost anglického a/nebo něměckého jazyka

Nabízíme:

- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- vánoční a věrnostní prémie
- po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou.

Informace o pozici

Plat: od 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Magisterské

Kontaktní osoba: Jaroslava Melgerová