hutník neželezných kovů - obsluha nakladače

Pracovní smlouva na dobu jednoho roku, možnost prodloužení na dobu neurčitou

Požadujeme:

o Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
o Ochota pracovat v dvousměnném režimu - ranní a odpolední
o ŘP C
o Strojní průkaz na kolové nakladače výhodou

Náplň práce:

o Obsluha kolového nakladače
o Obsluha ostatních zařízení dle pracovních pokynů
o Manuální práce ve výrobě
Dovolená nad rámec Zákoníku práce, stravenky, příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na rekreaci dětí, bonus za odpracované roky

Informace o pozici

Plat: 27 500 – 33 500 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Štěpánka Weikertová