<script type="text/javascript"> (function(c,l,a,r,i,t,y){ c[a]=c[a]||function(){(c[a].q=c[a].q||[]).push(arguments)}; t=l.createElement(r);t.async=1;t.src="https://www.clarity.ms/tag/"+i; y=l.getElementsByTagName(r)[0];y.parentNode.insertBefore(t,y); })(window, document, "clarity", "script", "hjmlih9rbe"); </script>

Finanční a úvěrový specialista

40 – 60 000 Kč/měs.

Popis

místo výkonu práce : nám. Minoritů 20, Krnov

Náplň práce:

Aktivní obchodní (akviziční) činnost, Analýza finančních potřeb a záměrů klienta. Péče o stávající i nově získanou klientelu. Budování dlouhodobých vztahů s klienty. Kvalitní a profesionální poradenský servis. Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti. Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb. Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti. Účast na poradách.

Nabízíme:

Intenzivní podporu při startu. Kvalitní a bezplatný systém zaškolení. Komplexní produktové portfolio. Možnost reálně ovlivnit svůj příjem. Reprezentativní kancelář.

Benefity

.

Požadujeme:

Komunikační a organizační dovednosti. Příjemné vystupování a proklientský přístup. Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou. Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou. Znalost MS Office. Schopnost pracovat v týmu. Řidičský průkaz skupiny B. Výborná komunikace v češtině.
Hlásit se na e-mail ***
A : 13.1.2023

Informace o pozici

Plat: 40 – 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Benefity: 

Zařazeno: 

Pracovní poměr: 

Aktualizováno: 2023-03-15T02:22:48.000000Z


Kontaktní osoba: Zdeněk Menzel

Podobné nabídky

Investiční specialista

45 – 70 000 Kč/měs.

Bruntál (Okres Bruntál)


Konzultant klientského centra

30 – 50 000 Kč/měs.

Krnov (Okres Bruntál)