Finanční a úvěrový specialista

40 – 60 000 Kč/měs.

Popis

místo výkonu práce : nám. Minoritů 20, Krnov

Náplň práce:

Aktivní obchodní (akviziční) činnost, Analýza finančních potřeb a záměrů klienta. Péče o stávající i nově získanou klientelu. Budování dlouhodobých vztahů s klienty. Kvalitní a profesionální poradenský servis. Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti. Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb. Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti. Účast na poradách.

Nabízíme:

Intenzivní podporu při startu. Kvalitní a bezplatný systém zaškolení. Komplexní produktové portfolio. Možnost reálně ovlivnit svůj příjem. Reprezentativní kancelář.

Benefity

Požadujeme:

Komunikační a organizační dovednosti. Příjemné vystupování a proklientský přístup. Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou. Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou. Znalost MS Office. Schopnost pracovat v týmu. Řidičský průkaz skupiny B. Výborná komunikace v češtině.
Hlásit se na e-mail ***
A : 13.1.2023

Informace o pozici

Plat: 40 – 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Zdeněk Menzel