Expeditéři

25 – 30 000 Kč/měs.

Místo výkonu práce: Hazlov 247, 351 32 Hazlov. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá (5:00-13:30 h a 14:30-23:00 h) - konkrétní pracovní doba se může změnit dle aktuální situace (bez hodinové mezery mezi směnami).

Náplň práce:

přijetí zakázky, vstupní kontrola zboží včetně označení a umístění palet, sledování plnění termínů zakázek, namátková kontrola kvality expedovaných dílů a jejich balení, tvorba expedičních lístků a dodacích listů v PC, spojení s administrativními činnostmi (např. zpracování docházky, zadávání dat do systému, zápis výsledků do tabulek).

Požadujeme:

spolehlivost, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, znalost práce na PC, pečlivost a manuální zručnost, ochota pracovat ve dvousměnném provozu, praxe ve výrobní firmě a průkaz řidičů VZV výhodou (možnost zaškolení).

Nabízíme:

zázemí stabilní české firmy s více jak 20-ti letou tradicí, intenzivní adaptační program, práce v profesionálním týmu, motivační finanční ohodnocení, měsíční prémie dle výsledků, bonusy, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace, systém firemních benefitů.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h) anebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: 25 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Personální oddělení