Elektromechanik

25 – 40 000 Kč/měs.

Popis

Místo výkonu práce:
Dobrná č.p. 140,***Dobrná

POPIS POZICE:
- samostatně zapojuje elektrorozvody strojů a zařízení dle elektro dokumentace (E-plan)
- samostatně vyzbrojuje elektro rozváděče
- samostatně seřizuje a oživuje elektrické funkce strojů a zařízení dle předepsaných postupů
- provádí základní mechanické činnosti spojené se zprovozněním zařízení

POŽADAVKY:
- praxe v oboru min. 3 roky
- platné zkoušky z vyhlášky 50/1978 Sb. (paragraf 6)
- zkušenosti se zapojováním automatických a robotických zařízení výhodou
- dobrou orientaci v elektro dokumentaci
- dobrou orientace v pneumatických systémech
- dobrá orientace v elektrotechnice
- pracovitost a osobní zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav
- ochotu občasného vycestování mimo sídlo společnosti na montáže po území ČR
- řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:
- možnost rozšíření vzdělání v oboru
- kreativní práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu
- výhodné mzdové ohodnocení dle zkušeností, praxe a přístupu k práci
- 13. plat na základě splnění stanovených ročních plánů
- jednosměnný provoz, volné víkendy

Kontakt:

Šindelářová Petra, tel.:***,***, e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 25 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Petra Šindelářová