Elektrikáři do výroby

29 800 – 38 800 Kč/měs.

Popis

ELEKTRIKÁŘI DO VÝROBY
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: vyučení v elektro oboru - vyhláška 50 Sb. § 6, alespoň 2letá praxe, spolehlivost, odpovědnost, manuální zručnost.
NÁPLŇ PRÁCE: zapojování eletrických pohonů dveří, mechanická kompletace pohonů, pájení,
práce se sdělovacími vodiči, lisování konektorů na vodiče.
NABÍZÍME: zázemí silné české společnosti působící na trhu již 31 let, pouze jednosměnný provoz, pracovní doba po-pá 6:00-14:30hodin, možnost profesního rozvoje, odpovídající platové ohodnocení, firemní

benefity

: 22 dní dovolené - 3 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky, dárkové šeky na sport a relaxaci, očkování proti chřipce, odměny při životních a pracovních výročích.
Dále

nabízíme

dárkové poukázky na Vánoce, odměny při pracovním výročí, firemní akce.
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky na čísle***v době od 7:00-14:00 hodin nebo e-mailem na ***
ov. 5.9.

Informace o pozici

Plat: 29 800 – 38 800 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Eva Štochelová