ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA

od 33 000 Kč/měs.

Plný úvazek

Popis

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Co bude patřit mezi Vaše hlavní úkoly: zajišťování plynulé provozuschopnosti výrobních linek; opravy a kontrola elektrických strojů, přístrojů, zařízení a elektrické instalace; řešení okamžitých výpadků a poruch na zařízení; montáž, rekonstrukce, údržba a opravy ucelených částí elektronických silových rozvodů nízkého napětí; spolupráce na inovačních projektech a na modernizaci zařízení.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: střední odborné vzdělání s vyučením (v oboru elektro, elektrotechnické práce); praxi v elektro údržbě provozních a výrobních zařízení (výhodou); znalost čtení výkresové dokumentace; manuální zručnost, samostatnost, pečlivost; aktivní přístup k práci, zodpovědnost, flexibilitu.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní jídelna v areálu společnosti, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky Karsit Agro a.s.

Kontakt

- paní Kindlová Monika, tel.:***, e-mail: *** (pro zaslání životopisu) nebo osobně.

Informace o pozici

Plat: 

od 33 000 Kč/měs.

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba, průmysl a provoz, Řemeslné a manuální práce, Elektromechanik, Elektrotechnik, Provozní elektrikář

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Aktualizováno: 31. leden 2023

Zadavatel: Zaměstnavatel